Znaleziono 2 wyniki
- 2006-10-29, 22:24
- Forum: Fotogaleria
- Temat: Skala Ocen
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 19564
Skala Ocen
Jako ,że w galerii pojawił się pewien problem dotyczący oceniania, więc napiszę parę słów wyjaśnienia. Dla zaawansowanych użytkowników jest to jasne, ale może nie dla wszystkich. Otóż, ocena 10 jako ,że jest oceną maxymalną jaką można dać w głosowaniu danej fotce powinna być zarezerwowana dla zdjęć ...
- 2006-10-29, 20:27
- Forum: Fotogaleria
- Temat: Ocenianie zdjęć
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 51580
Nikt nie potrafi zmodyfikować skryptu :P Tak więc zostanie zdjęcie miesiąca. A na jakiej podstawie wybiera się zdjęcie miesiąca? Na podstawie ocen czy co się adminom podoba? ;-) Stwierdzenie ,że nie jest to bagienko powinno wiele wyjaśniać. O tym jakie zdjęcie będzie zdjęciem miesiąca decydują użyt...