Znaleziono 2 wyniki
- 2013-10-21, 15:32
- Forum: Fotogaleria
- Temat: Fotografowanie kolei.
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 22195
Re: Fotografowanie kolei.
Dzięki za informacje.
- 2013-10-21, 14:56
- Forum: Fotogaleria
- Temat: Fotografowanie kolei.
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 22195
Fotografowanie kolei.
Witam. Mam takiem pytanko. Czy może ktoś się orientuje, czy można fotografować pociągi na przejazdach kolejowych. Ostatnio spotkało mnie bardzo nieprzyjemne zdarzenie z Panem drużnikiem. Stałem sobie na przejeżdzie kolejowym samochodem jako pierwszy, wysiadłem z samochodu, wziołęm aparat i chciałem ...