Znaleziono 2 wyniki

autor: t1974
2013-10-21, 15:32
Forum: Fotogaleria
Temat: Fotografowanie kolei.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 22201

Re: Fotografowanie kolei.

Dzięki za informacje.
autor: t1974
2013-10-21, 14:56
Forum: Fotogaleria
Temat: Fotografowanie kolei.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 22201

Fotografowanie kolei.

Witam. Mam takiem pytanko. Czy może ktoś się orientuje, czy można fotografować pociągi na przejazdach kolejowych. Ostatnio spotkało mnie bardzo nieprzyjemne zdarzenie z Panem drużnikiem. Stałem sobie na przejeżdzie kolejowym samochodem jako pierwszy, wysiadłem z samochodu, wziołęm aparat i chciałem ...