Inne galerie

Ogólne dyskusje o fotogalerii, propozycje.

Moderatorzy: szubak, sarzek

Awatar użytkownika
vear
Posty: 1714
Rejestracja: 2008-01-08, 19:33
Lokalizacja: Kraków

Inne galerie

Post autor: vear » 2008-01-08, 19:42

Witajcie.
Z chęcią zarejestrowałbym się w tutejszej galerii i podzielił się swoimi zdjęciami. Niemniej jednak trochę niepokoi mnie regulamin, a dokładniej ostatnia część punktu 3, ppkt. h, czyli "Zabrania się wstawiania zdjęć prezentowanych równocześnie na innej internetowej fotogalerii (nie dotyczy prywatnych stron www użytkownika).". No i tu moje pytanie: czy własny profil na flickr.com można uznać za inną galerię, prywatną stronę www, czy może jeszcze inny, nieobjęty regulaminem, twór (bądź co bądź własne zdjęcia są odizolowane od zdjęć innych użytkowników)? Nie chciałbym rezygnować z prowadzenia swojego photostreamu, ale jednocześnie mam nieodpartą ochotę zasilenia tutejszej galerii.

Awatar użytkownika
Funthomas
Administrator
Posty: 8117
Rejestracja: 2006-09-29, 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Funthomas » 2008-01-08, 20:09

Ze swojej strony powiem tak, że głównym zamierzeniem było odizolowanie naszych zdjęć od innych polskich galerii transportowych (np TWB, GFMK, czy krakowskie Pestka lub KPK).
Ja sam mam konto na plfoto.com i nie zamierzam z niego rezygnować na rzecz galerii.
Tak więc myślę, że w tym przypadku spokojnie możemy z przymrużeniem oka potraktować tą część regulaminu i zapraszam do rejestracji.

ODPOWIEDZ