Poszukiwane zdjęcia do publikacji

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 620
Rejestracja: 2006-10-26, 17:14
Kontakt:

Poszukiwane zdjęcia do publikacji

Post autor: kaczor » 2010-12-15, 13:22

Witajcie
Jeśli wszystko dobrze pójdzie w styczniowym numerze czasopisma Transport i Komunikacja będę publikował artykuł m.in na temat programu Civitas Caravel. Poszukuję ładnych zdjęć do jego ilustracji. Mowa o: Bikeone, autobusach na gaz CNG w Krakowie, zintegrowanym systemie biletowo-taryfowym MPK-PKP, Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu. Poszukuję też zdjęcia dobrze pokazującego ideę buspasów. Oczywiście wszystkie zdjęcia zostaną podpisane nazwiskiem autora. Niestety nie mogę za nie zapłacić - sam za publikację nie dostanę żadnych pieniędzy.
Oczywiście wybierzemy najlepsze foty, które wyślemy do redakcji. Autorzy zostaną o tym poinformowani.
Chętnych na więcej informacji zapraszam na:
gg: 2694359
mail: mmkaczor@mail.com

Pozdrawiam

Michał vel Kaczor

PS: Sprawa jest dosyć pilny, więc proszę się szybko decydować!

kuba203
Posty: 915
Rejestracja: 2007-03-15, 13:35

Re: Poszukiwane zdjęcia do publikacji

Post autor: kuba203 » 2010-12-15, 15:13

kaczor pisze:zintegrowanym systemie biletowo-taryfowym MPK-PKP
Wybacz, że Ci zaśmiecam wątek, ale coś takiego nie istnieje :shock: Pomijając już fakt, że pomyliłeś Przewozy Regionalne z PKP, to obecnego biletu "zintegrowanego" w życiu nie nazwałbym w ten sposób, no chyba że w żartach. Zintegrowane systemy biletowo-taryfowe to są w Niemczech i innych krajach.

Awatar użytkownika
kaczor
Posty: 620
Rejestracja: 2006-10-26, 17:14
Kontakt:

Post autor: kaczor » 2010-12-15, 15:30

Hmmm, z tego co wiem, to w momencie powstawania projektu i jego wdrażania umowa była funkcjonowała pomiędzy MPK, a PKP - Przewozy Regionalne funkcjonowały w grupie PKP. Nazwa została użyta tutaj jako cytat konkretnego zadania w ramach projektu Civitas Caravel - nie zamierzam dyskutować co do jej prawidłowości, bo nie to jest moją intencją.

ODPOWIEDZ